Nasıl Kullanılır?

Topaxx Nasıl Kullanılır?

Topaxx Natural Keratin Lifleri 27,5 gr’lık ve 100 gr'lık ambalajlarda

Topaxx Natural Keratin Lifleri’nin Topaxx Fixing sabitleyici sprey ile birlikte kullanılması önerilmektedir.

Topaxx saçtaki gözle görülür seyrekliği ortadan kaldıran doğal ve güvenilir bir üründür. Sprey ya da krem değildir. Topaxx saç fiber tozu saçlarınızı saniyeler içinde gürleştiren natural keratin lifleridir. Keratin saçın doğal proteinidir ve saçımızın %97’si keratinden oluşmaktadır.Topaxx formülünde küçük mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri mevcuttur.Topaxx kutusunu sallayarak seyrek saçlı bölgeye dökün.Topaxx’ın formülünde yer alan bu renkli moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinize giderek birleşir. Böylece Topaxx’ı uyguladıktan hemen sonra daha dolgun saçlara kavuşmak sadece saniyelerinizi alır. Saçlarınız Topaxx ile daha gür ve doğal bir görünüm kazanır.Saçlı deriye ve saç tellerine kesinlikle zarar vermez,tahriş etmez.Güvenle kullanabilirsiniz.

Topaxx yalnızca kuru saça uygulanmalıdır. Topaxx kutusunu bir elinize alarak daha gür görünmesini istediğiniz bölgenin 7- 15 cm kadar üzerinde tutunuz. Küçük alanları hedefliyorsanız, kutuyu o bölgeye yaklaştırmalısınız.Daha iyi netice için Topaxx Aplikötör ile birlikte kullanmanızı öneririz.Eğer uygulama sırasında başınızın arka kısmını aynada göremiyorsanız, uygulama yapmayı dilediğiniz alanı saptamak için diğer elinizi kullanınız. Eğer gerekliyse Topaxx’ı başınızı aşağıya doğru eğerek uygulayın ve daha sonra aynada kendinize bakarak ihtiyacınız olduğu ölçüde serpin. Alın bölgesine uygulamak istediğinizde Topaxx tarak ile ya da baş parmak ve işaret parmağınızın yardımıyla saçlarınızla alnınız arasında bir sınır oluşturun ve keratin liflerinin alnınıza ya da gözlerinize gelmesine engel olun. Saçınıza hafifçe vurmak, Topaxx liflerinin serpildikleri alanda dağılmalarına yardımcı olacaktır. Açık, plastik ve sert bir fırça kullanarak saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Saçınızın serpmiş olduğunuz Topaxx keratin lifleriyle daha kolay şekil aldığını fark edeceksiniz. Eğer sağlanan kamuflaj sizce yeterli değilse,Topaxx liflerinden daha fazla serpin ve elinizle hafifçe vurarak ya da fırçalayarak saçınız tam anlamıyla kalın ve dolgun gözükene kadar işleme devam edin.Topaxx Fixing  sabitleyici spreyi hafifçe sıkarak lifleri uyguladığınız alana sabitleyiniz.

Uyarı: Sadece haricen kullanım içindir. Eğer kaşıntı ya da kızarıklık oluşursa kullanmayı bırakın. Gözle temasından kaçının. Eğer göz ile temas ederse bol su ile yıkayın. Solumayınız. Ateşin yanında ya da sigara içerken kullanmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.